Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.    Kayıp Parola?

Sitemizi nasıl buluyorsunuz
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sitemiz İçin Görüş ve Düşüncelerinizi Dile Getirebilirsiniz
Alta gitSayfa: 123
BAŞLIK: Sitemizi nasıl buluyorsunuz
Cvp: Sitemizi nasıl buluyorsunuz 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0
Öncelikle sitemizin kurucularına şiir seven dostlarımızı bir araya toplayan ve aile ortamı sağlayan serap hanıma sarap hanıma sonsuz sevgi ve saygılarımla teşekkür ederim,güzel dostlukların ve arkadaşlıkların oluştuğu bir ortamda site kuralları dahilinde çok güzel yazımlar ve şiirler okumaktayız bu konumun dışına çıkılmasına hepimiz taviz vermemeliyiz,hepinize teşekkür ve saygılarımla.
adrenalinaz
Yeni Kalem
Gönderiler: 2
graphgraph
Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cvp: Sitemizi nasıl buluyorsunuz 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0
başta bir radyo olsa iyi olur belli günlerde şiirleri gönderiri görevli okur
birde anında yazılan kayan pano olması çok iyi olur sitede arkadaşlarla bir selam vermek iyi olur bu olmazsa olmazlardan olsa gerek güzel bir site yeni geldim bakınıyorum
unutmadan yazılan yazı veya şiirim hatalıysa yönetim olmadan kendim düzeltebileyim bir düzeltme de koyulmalı
ozanali
Yeni Kalem
Gönderiler: 3
graphgraph

Cvp: Sitemizi nasıl buluyorsunuz 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1
Radyo olayı eklemek zor değil. Sadece yeterli talep ve destek olacak arkadaşlar bulunduğunda teknik açıdan radyo eklenmesi yapılabilir.
Kayan pano derken chat sistemini kastettiğinizi düşünüyorum.
Onun yerine selamlaşma için sadece özel mesaj olayını tercih ettik. Çünkü sadece şiir paylaşımını ön plana çıkartmak istedik.
Şiir düzeltme olayı zaten şu anki sistemimizde mevcuttur.
Şiirinizi actığınızda yan paneldeki avatarınızın alt kısmında düzenle butonu bulunmaktadır . Veya Sayfam linki altında tüm şiirlerim kısmındanda düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
serap-YÖNETİM
Yönetici
Gönderiler: 40
graphgraph

Cvp: Sitemizi nasıl buluyorsunuz 7 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0
Doskalemler'e dost şairlerle tanışmak için, şiirlerini okımak için geldim. Tüm sayfalar güzel hazırlanmış. Her istek ve soruya cevap bulunabiliniyor. En önemlisi seviyeli...Başarılar diliyorum.
derasuba.35tr@gmail.com
Yeni Kalem
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp: Sitemizi nasıl buluyorsunuz 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0
Bu site çok güzel bir site yeni kayıt oldum çok beğendim.Bugüne kadar bu siteden nasıl haberim olmadı diye o kadar üzüldüm ki bilemezsiniz Bu siteyi yönetenlere çok teşekkür ediyorum şifremi unuttum hemen halletiler edebiyat defterinde yazıyordum 2 gündür hala şifremi düzeltemediler dedikleri şifreyle hiç sayfaya giremedim artık orada daha yazmayacağım bu site bana yeter Bu siteyi yönetenlere de çok teşekür ediyorum gerçekten işlerinde uzman kişilerdir. çok teşekkür ediyorum
saygılarımla
MustafaŞİMŞEK
Yeni Kalem
Gönderiler: 1
graphgraph

Üste gitSayfa: 123
www.Dostkalemler.com